Czy wyniki badania krwi i gastroskopii mogą wskazywać na anemię?
Witam i prosze o wskazowki Zrobilam sobie morfologie z rozmazem prywatnie Wynik badania ukladu czerwonokrwinkowego sa dolnej granicy normy co moze swiadczyc o poczatkujacej anemi ?Wykonalam gastroskopie Wynik histapatologiczny Przewlekle chroniczne zapalenie blony sluzowej zoladka i H.pylory dodatni Usg ginekologiczne w normie ,usg brzucha w normie Co moze powodowac anemie?Prosze mi napisac jakie powinnam jeszcze badania wykonac aby wiedziec co jest przyczyna Czy kolonoskopie powinnam wykonac?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Skoro wyniki są jeszcze w normie raczej wstrzymała bym się jeszcze z kolonoskopia. Zapalenie żołądka także może trochę obniżać wartość hemoglobiny jak również obfite miesiączki.
Pozdrawiam