Czy wyniki przeciwciał są powodem do niepokoju?

Witam, przed ciąża lekarz zlecił mi badanie na cmv ale tylko przeciwciał igg które wyszły dodatni, wynik powyżej 300 jednostek. Kolejne badanie na cmv zrobiłam już w trakcie ciąży. Wynik igg dodatni, ale niższy niż przed ciąża, A igm dodatni (lekko powyżej 1). Czy mam powody do niepokoju? Czy powinnam zrobić kolejne badania?

Dodatni IgM w ciąży i dość niski dodatni IgG może świadczyć o świeżej infekcji. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.