Co mogą znaczyć moje wyniki IgG i IgM?

moje wyniki to IgG>200 ,IgM 7,9 proszę o interpretację wyników ponieważ do lekarza idę dopiero w przyszłym tygodniu

Niestety nie wiem w kierunku czego wykonała Pani oznaczenie przeciwciał. IgM może być dodatnie, co sugerowałoby wczesny etap zakażenia "czymś". Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.