Czy wyniki wskazują na insulinooporność, bądź hipoglikemię reaktywną?

Witam, zostało zdiagnozowane u mnie PCOS i delikatna endometrioza. Wyniki krzywej cukrowej - na czczo 87mg/dl, po 1h 70mg/dl, po 2h 56mg/dk. Krzywa insulinowa - na czczo 10,90mU/l, po 1h 52,3mU/l, po 2h 24,8mU/l. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji o spadającym poziomie glukozy po obciążeniu. Czy wyniki wskazują na insulinoopornośc, bądź hipoglikemię reaktywną?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna. wizyta u lekarza diabetologa i odpowiednia dalsza diagnostyka