Czy wypicie wieczorem jednego piwa ma wpływ na wynik morfologii i badania moczu?

Czy wypicie 1 piwa wieczorem moze miec wplyw na morfologie i badania moczu dnia nastepnego? Czy lepiej przelozyc badanie czy nie am to znaczenia?

Michał Springer

Witam, proponuję przełożyć badanie. Wypicie nawet 1 piwa może mieć wpływ na gospodarkę wodno-elektrolitową co może zaburzyć wyniki zwłaszcza badania moczu. Pozdrawiam.