Czy wystąpienie dwóch normalnych miesiączek wyklucza ciążę?

Czy wystąpienie dwóch normalnych miesiączek i dwa negatywne testy miesiąc po pettingu wykluczają ciaze? Bardzo sie denerwuje i zaobserwowałam u siebie zanik sluzu płodnego i pms. Boje sie ze chlopak mimo tego Że było to 1,5 h po wytrysku i miał suche rece ze cos przeniósł na nich, to było 15 dnia mojego 27-dniowego cyklu. Czy moge zaufać testom robionym miesiąc po jeden po południu a drugi innej firmy następnego dnia z rana?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie, a żeby nie powiedzieć bardzo niskie. proponuję w celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży wybrać się do ginekologa.