Gęsty śluz, petting a możliwość wystąpienia ciąży

Witam, niedawno z chłopakiem uprawialiśmy petting. 14 dni po tym dla pewności zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Brałam wcześniej luteinę gdyż miałam bolesne miesiączkowanie (wiadomo, że po luteinie są krótsze cykle, a bez luteiny mam zwykle długie po 32-35 dni). Szyjkę macicy mam nisko i jest raczej lekko otwarta gdyż jestem w stanie włożyć tam czubek palca. Niepokoi mnie to, że kilka razy zdarzyło mi się zaobserwować sluz gęsty ze śladowymi ilościami krwi co to oznacza? Wyklucza ciaze?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeśli test był negatywny, ryzyko ciąży jest niskie. Pozdrawiam