Czy podczas pettingu mogło dojść do przeniknięcia plemników wgłąb pochwy?

Witam. Uprawialismy z mężem 7dni temu petting- pocieralismy sie penisem o wargi srommowe i doszło do wytruysku. Zaraz potem wytarlam sie chusteczkami nawilzajacymi w kierunku od pochwy do warg. Mam bardzo nieregularne miesiaczki. Ostatnia mialam na przelomie października a listopada. Odkąd pamietam zawsze tak mialam.czy przy uprawianiu pettingu moglo dojść do przeniknieciu plemnikow e głąb pochwy. Wydaje mi sie że mialamwtedy suche dni, a od 3dni mam mala ilość białego sluzu, takiego gestszego.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest bardzo niskie, aczkolwiek istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po ryzykownej sytuacji.

Być może to nie był petting, tylko już raczej stosunek przedsionkowy bez zabezpieczenia.
Ryzyko ciązy istnieje.
Pozdrawiam. JW