Czy wystarczy wymienić rozrusznik, czy wymieniać elektrodę?

Stwierdzono, że jedna z elektrod w moim rozruszniku, wszczepionym we wrześniu 2016 r. pobiera zbyt dużo prądu. Obecny stan baterii wystarczy do 3 miesięcy. Czy wystarczy wymienić rozrusznik, czy wymieniać elektrodę.

Witam,
w sytuacji wadliwej elektrody (brak szczegółowych danych o rodzaju wady/uszkodzeniu) zazwyczaj trzeba również wymienić/doszczepić elektrodę.
Pozdrawiam
Michał Ploch