Czy występują skutki uboczne po kroplach na jaskrę?

Muszę stosować krople na jaskrę. Analogi prostaglandyn mogą prowadzić do zapadnięcia gałki ocznej. Jest to związane z ubytkiem tłuszczu.. czy jest możliwość wykonania jakiegoś badania, aby sprawdzać czy u mnie te zmiany zachodzą oraz jak daleko te zmiany zachodzą.

Najlepiej kwestię leków omówić z lekarzem , k†ory Panią leczy na jaskrę.
Każda jednak grupa leków na jaskrę ma swoje "złe strony" i trzeba być świadomym, że leczenie jaskry to rzecz na długie lata.