Czy jest możliwość operacyjnej korekcji zapadnięcia gałki ocznej po lekach?

Witam, czy jest możliwość operacyjnej korekcji zapadnięcia gałki ocznej po lekach z grupy "Analogi prostaglandyn"? Są wykonywane zabiegi rekonstrukcji oczodołów, polega to na wszczepieniu.. czy tą metodę można zastosować również w przypadku zapadnięcia się gałki w wyniku stosowania.. czy tylko w wyniku urazów itp.

Witam.nie ma metody leczenia zapadnietej gałki ocznej. Gałkę się zszywa podaje płyn z wankomycyna do wewnątrz i sterydy i czeka.jeżeli nie otworzą się pewne struktury to znaczy ze nie poprawi się. Bolesne gałki się usuwa i oczodól protezuje. Protezy są tak dobre ze prawie nie widać ze to sztuczne oko.pozdrawiam serdecznie