Czy wysypka na skórze może oznaczać zakażenie HIV?

Witam, mam 24 lata, od czterech dni mam na brzuchu wysypkę taką jak na zdjęciu (kilka wyprysków jest jeszcze na żebrach z lewej strony tułowia). Jeden dzień po pojawieniu się wysypki zaczął się ból gardła i katar. Czy może być na to inne wyjaśnienie niż zakażenie wirusem HIV? Dwa tygodnie temu skorzystałem z usług prostytutki, używałem prezerwatywy. Mam zamiar zrobić test ale jeszcze muszę na to poczekać a to nie daje mi spokoju... https://ibb.co/bYPCFU

Witam,
Zdjęcie fatalne, z boku nic nie widać. Może to półpasiec?
Co do HIV, badania należy wykonać po ok 3 tygodniach od ryzykownej sytuacji.
Jeżeli było duze ryzyko to do 3 dni pozna podac odpowiednie leki aby chronić się przez zakażeniem.
Proponuje porozmawiać z zakaźnikiem.
Pozdrawiam. KG . www.prepmed.pl