Czy z endometrium 6.1 w 14. dniu cyklu istnieje możliwość zajścia w ciążę?

Witam. Od 12 miesiecy staram sie z mezem o dziecko. Mam pco I nie regularny okres. Jestem teraz w trakcie brania Clomidu. Mam pytanie czy z endometrium 6.1 w 14 dniu cyklu jest mozliwosc zajscie w ciaze? Czy nie jest to za malo? Moj okres jest bardzo skapy, trwa 3-4 dni. Bardzo prosze o porade, czy sa jakies leki na to zeby endometrium bylo grubsze? I czy sa jakies inne leki skuteczniejsze od Clomidu? Dziekuje.

Witaj.
Z Twojego postu wynika, że masz PCOS i stymulowane jajeczkowanie Clostilbegytem. Lek ten ma objaw uboczny pod postacią atrofizacji (zaniku) endometrium. Tak jest u Ciebie. Jednak z drugiej strony sam widziałem ciąże gdzie endometrium miało grubość 4 mm w okolicy jajeczkowania.
Trzymaj się swojego lekarza i pytaj go o wszystko.
Pozdrawiam.