Czy z moim sercem dzieje się coś niepokojącego?

Dzień dobry. Miałem dzisiaj coś takiego jakby serce się zatrzymało i zrobiło mi się miękko. Ale przeszło. Jestem. Po 2 zawałach pierwszy w 2009 r, drugi w 2012. Jestem pannikarz wszystko mnie drażni, gdzie mnie zaboli to myślę że umieram, ciśnienie mierze sobie z 7 razy na dzień, ciągle mierze puls, bardzo boję się o swoje zdrowie.

Dzień dobry.Prawdopodobnie był skurcz przedwczesny.Po takim skurczu jest przerwa wyrównawcza,stąd wrażenie zatrzymania serca.Sugeruję,żeby odbył Pan konsultację u kardiologa i poprosił o ocenę stanu zdrowia i ryzyka.To powinno Pana uspokoic.