Kołatanie serca u 29-latki

witam. mam 29 lat, żadnych chorób serca, a od dwóch dni mam przez cały dzień dziwne kołatanie serca. uczucie ściśnięcia serca, zatrzymania a potem gwałtowne uderzenia, coś na zasadzie dużej częstotliwości skurczu , ale o słabej sile skurczu. jakby trzepotanie. bez bólu, bez utraty przytomności. mało kawy, żadnych nerwowych sytuacji. z góry dziękuję za jakieś wskazówki. w poniedziałek idę do lekarza jak nie przejdzie. pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę niezwłocznie wykonać badanie ekg. Jeśli arytmia zostanie uchwycona kardiolog będzie mógł od razu włączyć odpowiednie leczenie. pozdrawiam.