Czy z powodu owulacji może występować ból?

Meczy mnie ból (chyba) jajnika. Nasila się przy kaszlu,czasami przy zwykłym napięciu brzucha. Dodam ze od ok. tyg mam zapalenie krtani co łączy się z meczacym kaszlem. Od 9 mies staramy się z mężem o dziecko a ten cykl jest pierwszym cyklem z Inofenem. Do tego biorę jeszcze magnez, wiesiołka,wit b6, kompleks wit b,wit d oraz bromergon na zbicie prolaktyny. Obecnie jest mój 18 dc, zazwyczaj cykle są 32 dniowe. Zbliza się owulacja i zastanawiam się czy to ,,jej" wina,czy leków czy co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć