Czy plamienia przy planowaniu ciąży mogą występować?

Witam.Staramy się długo o dziecko.Byłam u endokrynologa, który przepisał mi jodid i euthyrox na zbicie tsh. dostałam też Bromergon po 1/2 tab na noc przy wyniku prolaktyny 427,8 te leki biore drugi dzień i dziś po stosunku z mężem zauważyłam plamienie.(pierwszy raz miałam plamienie)jestem w 13 dc.ostatnią miesiączkę miałam 21 lutego i w 8 dc był stosunek. czy wszystko jest ok? czy to normalne ? bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na zaburzenia hormonalne proponuję wykonać badania poziomu hormonów płciowych