Czy zajście w ciążę przy cyklach 32-dniowych może być utrudnione?

Witam. Czy zajście w ciążę przy cyklach 32 dniowych może być utrudnione? czytałam, że są za dlugie a moja owulacja potwierdzona testami i usg jest 16 dnia cyklu. Czy moja faza lutealna nie jest zbyt długa? Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli Pani cykle są regularne, owulacja przypada 16 dnia, zajście w ciążę nie powinno być utrunione. W razie problemów/wątpliwości radzę kontakt z ginekologiem.
Pozdrawiam