Tyłozgięcie macicy a faza lutealna
Dzień dobry ;) mam pytanie byłam u ginekologa w 14 dniu cyklu u było już po owulacji . Miesiączki mam regularne co 30 dni . Wiec moja faza lutealna trwa 16 dni czy to nie za długo skoro cykle mam 30 dniowe . Skoro ginekolog potwierdził mi owulacje na usg to czy mogę mieć problemy z zajściem w ciążę ? Dodam że mam tylozgiecie macicy .

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Zarówno faza lutealna trwająca 16 dni jak i tyłozgięcie macicy nie wykluczają możliwości zajścia w ciążę. Obie te sytuacje są wariantem normy.