Czy zaniżony poziom CRP, ALAT lub ASPAT może mieć skutki chorobowe u 10-latka?

moje dziecko lat 10 ma CRP 2,1, Alat 11, ASPAT 19 czy zaniżony poziom tych enzymów ma też skutki chorobowe?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. aby móc określić wyniki badań konieczne jest poznanie norm obowiązujących w danym laboratorium. Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.

Piotr Pilarski

Nie, są to prawidłowe wyniki.

Pozdrawiam.