Czy zastrzyki Gonapeptyl mogą mieć wpływ na rozwój ciąży?

Dzień dobry Starając się o ciążę, lekarz przepisal mi zastrzyki z Gonapeptylu Daily ( 1 zastrzyk przez 14 dni) od 18.01.18-31.01. 2 lutego okazało się, że jesten w ciąży! ( w 9 tygodniu) Lekarz nie zauwazyl ciąży na wizycie kontrolnej miesiąc wczesniej. Strasznie się denerwuję czy branie tych zastrzykow moglo zaszkodzic dziecku? Czy grozi mi teraz poronienie? Jestem w 10tc i póki co wydaje się, że wszystko jest ok, brak plamień, skurczy. Mam 38 lat, to moja druga ciąża. Pierwsza była z IVF, druga drogą naturalną. Dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego i wykonywać badania wg jego sugestii