Czy zażycie tabletki 72 po może wpłynąć na następne cykle?

Witam! Czy zażycie tabletki 72 po "Rscapelle" może wplynac na następne cykle? Wzielam Escapelle w lutym, dostalam okres normalnie, jednak teraz jest kolejny cykl i okres mi się spoznia. Zrobilam trzy testy ciazowe i wyszly negatywne wobec czego prosze o odpowiedz na pytanie zadane przeze mnie na poczatku. Pozdrawiam.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, lek Escapelle wpływa z reguły na przebieg najbliższej miesiączki, prawdopodobnie zażycie leku nie ma związku z obecnym opóźnieniem miesiączki.