Czy zdjęcie RTG w ciąży miało wpływ na zdrowie dziecka?

witam będąc w ciązy w 3 tyg iała zrobione prześwietlenie płuc ( nie wiedziałam wtedy żę jestem w ciązy ) córka urodziła się zdrowa ma 11 lat ale cały czas myślę o tym czy mogło mieć to jakiś negatywny wpływ na zdrowie córki i czy może to się jakoś objawić w przyszłości

Aleksander Ropielewski

Pojedyncze zdjęcie nie powinno mieć istotnego wpływu na rozwój płodu, zwłaszcza w sytuacji gdy córka ma już 11 lat ewentualne zaburzenia już by się ujawniły.