USG wskazujące na 8. tydzień ciąży

Witam. Jestem zaniepokojona ostatnim usg. Według mnie i mojego poprzedniego lekarza jestem w 11 tyg ciązy, jednak na usg zarodek ma 21 mm co wskazuje na 8 tydzień. Lekarz mówi, że ma na to wpływ cykl miesiączkowania a miałam miesiączke co 32 dni, mimo tego dalej jestem zaniepokojona. Czy to może mieć wpływ na rozwój dziecka? Bardzo proszę o odpowiedź.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na razie jest to zbyt wcześnie aby miało to świadczyć o rozwoju płodu. Sugeruję udać się na wizytę za 4 tygodnie.

Pozdrawiam.