Czy żółto-brązowy śluz może być objawem implementacji zarodka?

witam. chciałabym wiedzieć, czy żółto-brązowy (jasno brązowy) śluz może być objawem implementacji zarodka? czytałam że objawem zagnieżdżenia się zarodka jest plamienie krwią, jednak ten śluz mnie zaniepokoił. wystąpił raz, w 20. dniu cyklu. proszę o odpowiedz.

Proszę Pani, plamienie w trakcie zagnieżdżania zdarza się rzadko i nie przeceniałabym tego objawu. Zdecydowanie leszy w diagnostyce ciąży jest po prostu test ciążowy. Plamienie w połowie cyklu moze być też objawem owulacji.