Czy zrobienie OB, morfologii informuje o możliwości posiadania raka w organizmie?

Witam, mam dwa pytania. Czy zrobienie OB, morfologii informuje o możliwości posiadania raka w organizmie? Czy na tej podstawie da się coś ustalić? Ponad to mam częste kłujące bóle wątroby i żołądka, które się nasilają i trwają dłuższy okres. Czy takie bóle mogą wskazywać na obecność raka?

Witam , wynik badania OB i morfologii krwi nie jest w stanie wskazać na podejrzenie czy obecność nowotworu!!! Proponuje zglosić się do lekarza pierwszego kontaktu celem badania i ew. zaplanowania dalszych badań dodatkowych!!! z.żurawski