Czybto mogą być jakieś urazy mięśnia?

Witam mam problem w okolicy szyi karku i prawej łopatki od 3 miesięcy podczas odchylenia głowy wraz szyja do tyłu piecze mnie w okolicy karku i łopatki ból rozciąga się aż do głowy po szyji występują raz lekkie raz mocne skurcze co to może być brałam przeciw zapalne leki na receptę i zwiotczajace mięśnie nic nie dało smarowakam Opoka em keto też nic rtg szyi nic nie wykazało czy to mogą być mikro urazy mięśnia? Jakiś czas temu trzymała taczke i zarzucono mi 50kg aż mi wyrwalo z rąk. Co mam robić lekarz nie chce dać mi na rezonans

Objawy sugerują zmiany kostno- stawowe lub mięśniowe w tej okolicy, jednak konieczne jest badanie fizykalne, z poziomu portalu trudno coś powiedzieć. Myślę, że warto wykonać rtg kręgosłupa piersiowego.