Czym może być spowodowane kłucie z prawej strony pleców podczas przełykania płynów?

Czym moze byc spowodowane klocie z prawej strony plecow na poziomie mostka podczas przelykania plynow.w momencie gdy przelykam jest takie chwilowe uklocie .jak uciskam zebro blisko mostka to czuje taki dziwny rozlegly bol.jakie badania zrobic?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.