Ból po prawej stronie grdyki, przy przełykaniu sporadyczny ból za mostkiem

Witam Od 2 miesięcy niepokoją mnie następujące objawy: ból po prawej stronie grdyki przy przelykaniu sporadyczny ból za mostkiem i lekka utrata wagi. zaczęło się to na początku września gdzie na imprezie wypalilem kilka papierosów piłem lodowaty alkohol i lekko się rozchorowalem. Czy moze to być spowodowane nerwami zwykłą chorobą czy moze czyms poważniejszym?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.