Bolesność klatki piersiowej a mrowienie kończyn dolnych

Witam Od kilku dni odczuwam uporczywy ból w klatce piersiowej, który czasem przenosi się na kręgosłup bądź brzuch. Do tego co jakiś czas pojawia się u mnie delikatnie mrowienie konczyn dolnych. Mam lekkie nadciśnienie. Nie palę, alkohol piję sporadycznie. Na co mogą wskazywać wyżej wymienione objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Bóle w klatce piersiowej wymagają wykluczenia zawału serca. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.