Bolesność klatki piersiowej a oddychanie

Witam, od 2 dni odczuwam ból w klatce piersiowej, dokładnie w okolicach mostu,nie mam kaszlu, z oddychaniem tylko czasem występuje problem. We wtorek wyjeżdżam w bardzo ważną podróż, i chciałbym się zapytać czego mogą być to dolegliwości oraz jak to wyleczyć ? Mam 19 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.