Ból kręgosłupa piersiowego i klatki piersiowej

Mam okropny bol kregoslupa piersiowego mam problemy z kazdym ruchem czy oddechem boli mnie rowniez klatka piersiowa cztery lata temu ze zdjecia rtg kregoslupa wyszlo lordoza szyjna zniesiona objaw strujowy. Obnizenie przestrzeni M/K wiekszego stopnia dyskopatiaC5/6/7 struny niewielkie wyboczenie kregoslupa piersiowego na strone lewa .wieksze przestrzenie M/K szczegolnie na szczycie kryfozy piersiowej.prosze o odp mam 32 lata

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Jeżeli bóle w klatce piersiowej występują także należy wykluczyć zawał serca.