Czym różni się metoda implantów od odbarczania?

Witam mam problem z podjęciem decyzji czy zdecydować się na inplanty czy wystarczy odbarczenie Mam umiarkowane osteofity na krawedziach trzonow kręgów C5/C6 Osteofity i wypuklona tarcza na poziomie C6/C7redukują przestrzeń plynowa przedrdzeniową .Niewielki osteofit i maszywna lewoboczna protruzja wypuklają się na 6mm do światła zachylka korzeniowego lewego uciekając nerw rdzeniowy lewy tuż przed wejściem do otworu miedzykregowego.Bylam u 3neurochirurgow rożne opinie co mam zrobić
ponad rok temu

Niestety nie pomogę w tym względzie pomóc, gdyż nie mam co do leczenia takich zmian doświadczenia (jestem chirurgiem ogólnym). Najlepiej, żeby Pani zaufała neurochirurgowi z największym doświadczeniem w tym względzie, który wykonuje najwięcej zabiegów daną metodą i ma najlepszą opinię w środowisku. Jednak z opisu wyniku badania jaki Pani przedstawiła myślę, że samo odbarczanie nerwów może być niewystarczające i raczej będzie konieczne wszczepienie implantu/ów.