Czym są bąble po zadrapaniu na palcu?

Dzień dobry, w zeszłym roku zwykle zadrapanie długo mi się goiło. Po pewnym czasie skóra na palcu zaczęła pękać i łuszczyć się, dodatkowo wokół pojawiają się bardzo małe kropki-bąble. Bąble roznoszą się po palcu w stronę dłoni. Co to może być?

Witam , nie jestem w stanie postawić diagnozy na odległość gdyż nie istnieje leczenie przez internet!!!!! Proszę zgłosić się do dermatologa lub chirurga , którzy podejmą stosowne działania!!! z.żurawski