Czym są białe plamki na twarzy?

Witam, Pod brodą i na poliku pojawiły się białe plamki wielkości: jedna 2 cm, druga mniejsza która ostatnio troszkę się powiększyła. Po opaleniu twarzy od słońca plamki nie zmieniły koloru, były nadal białe. Skóra w tych miejscach nie swędzi ani nie boli. Co to może być?

Witam serdecznie. Nie wiem jak dokładnie wyglądają wspomniane zmiany jednak mogą one sugerować bielactwo. Oczywiście jest to skrajność, nie mniej jednak wymaga konsultacji z dermatologiem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl