Czym są czerwone kropki na stopach?

Witam. Od kilku dni wylacznie na stopach pojawily mi sie czerwone kropki. Nie swędzą, mam wrazenie tylko ze jeet ich troche wiecej. Czy to moze byc wina nowego obuwia.. ? Jak tylko je zauwazylam nie nosze go, a one sie dalej pojawiaja.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to alergia lub pogryzienie przez owady. W razie niepokoju sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam

Proszę udać się do dermatologa, po baniu lekarz postawi diagnozę i wdroży odpowiednie badanie. Niestety poprzez opis problemu Pani skóry żaden lekarz nie jest w stanie zobaczyć i przepisać odpowiednie leki.