Kropki i krostki na skórze w zimie

Witam. Niepokoi mnie jedna rzecz. Zawsze co roku w zimie, gdy jest zimno wychodzą mi takie kropki, chrostki na prawej dłoni, czasami mnie swędzą a czasami nie. I zastanawiam sie co to moze byc? Świerzb? Pokrzywka na zimno czy moze eksema? Bardzo sie niepokoje, ze to moze jakaś alergia na cos. Pozdrawiam Aneta

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, ale może to być pokrzywka. Do rozważenia wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam