Czym spowodowane jest plamienie u osoby czcyklami 23-25 dni?

Witam, od 3dni mam plamienia. W dniu 1października miałam stosunek z mężem bez zabezpieczenia, w dniu 15 października po stosunku pojawiło się plamienie które trwa nadal. Cykle mam co 23-25 dni. Czym spowodowane jest plamienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Przycyn może być wiele proponuje udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć