Czym może być spowodowane takie plamienie?

Witam, Od wczoraj mam dziwne plamienia, chociaż bardziej wygląda to na upławy w brązowym kolorze. Jestem w 14 dniu cyklu oraz przyjmuję tabletki antykoncepcyjne (od 2 lat) ale w zeszłym miesiącu zdarzyło się, że nie wzięłam dwóch tabletek z blistra (19 oraz 20 listopada), gdyż miałam operację. Od operacji usuwania zrostów przyjmowałam wiele kroplówek oraz leków przeciwbólowych, na perystaltykę jelit i dwa razy wystąpiła silna biegunka i wymioty. Z moim partnerem współżyjemy dosyć regularnie. Czym może być spowodowane takie plamienie?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa