Czym spowodowany jest wzrost kreatyniny do 0,95?

Czym spowodowany jest wzrost kreatyniny do 0,95(norma do 0,95), niski eGFR 62,5(norma>60) oraz kwasu moczowego 5,7(norma do 5,5) niewielki wzrost MCV 102(norma do 90), a także niski ciężar właściwy moczu 1012(norma od 1015)?na razie nie odczuwam poważniejszych problemów zdrowotnych, czy konieczne jest zgłoszenie do lekarza?Miesiąc temu odczuwałam lekki ból pleców oraz mięśni nóg.

Lek. Tomasz Budlewski

tak sądzę że konieczna jest wizyta u nefrologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.