Nagły wzrost kreatyniny

Nagle wzrosla kreatynina 1,24mg/dl,mocznik 56 mg/dl a eGFR wynosi44ml/min/1,73m bialko calkowite 63,0 g/L kwas moczowy 7,5 mg/dl.Prosze o informacje co sie dzieje w moim organizmie.Jestem pod kontrola onkologa.Ale powiedzail ze nie jest nefrologiem.Zatem prosze o info.Malgorzata R

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza, jeżeli nie do nefrologa to do lekarza rodzinnego. Bez badania pacjenta nie można nic powiedzieć.