Jak mogę znaleźć źródło moich dolegliwości?

Dzień dobry, Jestem kobieta lat 32, nie mającą problemów zdrowotnych. Od jakiegoś czasu zdarzały mi się epizody kiedy w klatce piersiowej miałam uczucie jakby zamknięto mi rybę która się trzepie. Często było to podczas zasypiania, lub w nocy ale zdarzało się również w dzień wtedy puls był zawsze powyżej 110. Około 3 miesiące temu obudził mnie potworny ból w klatce piersiowej tak że nie byłam w stanie podnieś się z łóżka. Skorzystała z porady lekarza chorób wewnętrznych, hipertensjologa (wizyta odbyła się po około 5 tyg. od epizodu w czasie braku jakichkolwiek objawów) miałam wykonane badanie krwi AlAt, Cholesterol, Kreatynina, GFR, Glukoza, kwas moczowy, Magnez, Sód, Potas, Chlorki, Morfologia, TSH wszystko wzorowo jedyne wartości nieprawidłowe to MONO 0.44 jednostka 10^3/ul, oraz RET% 21.80%, doktor powiedział że raczej jest to błąd pomiaru, oraz Ekg jedyna nieprawidłowość która doktor określił jako prawdopodobnie moją "naturę" było to że podczas momentu gdy przy badaniu kazał nie oddychać serce zaczynało szybciej bić, osłuchowo wszystko w porządku. Od około miesiąca praktycznie co dziennie budzę się czasem w nocy i prawie każdego dnia ze zdrętwiałymi rękami od łokcia do dłoni. Dziś dostałam takiego drżenia całego ciała jak bym miała "chorobę parkinsona" inaczej nie potrafię tego opisać drżało wszystko ręce, głowa, a nawet miałam uczucie że wszystkie wnętrzności nie byłam w stanie panować nad tym co robi moje ciało. Ciśnienie było w normie 117/ 87 puls 67. Nie wiem czy te odczucia, które działy się wcześniej mają jakiekolwiek znaczenie czy związek z tym co dziś się wydarzyło. Nie wiem co robić czy zbagatelizować ten epizod, gdyż badania nie wskazują żadnych nieprawidłowości czy raczej szukać gdzieś porady a jeśli tak to co ewentualnie mogła bym sprawdzić. W związku z tą epidemią nie chciała bym niepotrzebnie odwiedzać gabinet jeśli nie ma konieczność. Z góry bardzo dziękuję za poradę, szczególnie w tym trudnym czasie.

Witam! Opisane przez Panią"sensacje zdrowotne" do złudzenia przypominają zaburzenia emocjonalne. Opieranie się tylko i wyłącznie na badaniach pracownianych jest raczej błędem diagnostycznym. Prawidłowe wartości badań laboratoryjnych mają dużą wartość przy stawianiu diagnozy i przemawiają za zaburzeniami nerwicowymi. Towarzyszący objawom lęk i niepokój wewnętrzny zaburzają obiektywną ocenę dolegliwości. Wskazana konsultacja psychiatryczna i/lub psychologiczna. W okresie epidemii jest możliwość wizyt online (skype lub inny komunikator). Pozdrawiam i powodzenia W. Łuczkowski.