Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co prawdopodobnie może powodować te objawy?

Dzień dobry, od około 2 miesięcy występuje u mnie drżenie mięśni, szarpnięcia głowy i ciała. Boli mnie głowa z tyłu, w okolicach skroni i oczu. Mam uczucie częstego mrowienia stóp. odczuwam niepokój, ciągle mam wrażenie, że to jakaś zła, śmiertelna choroba. Miała robione badania krwi konkretniej CRP, FT4, Glukoza, TSH, Ferrytyna, Magnez i Pani doktor powiedziała, że jest wszystko ok, wszystkie wyniki są bardzo dobre. Co to może być?
KOBIETA, 21 LAT około miesiąca temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Witam! Przedstawiony przez Panią opis sugeruje tło czynnościowe. Warto się zastanowić nad zaburzeniami nerwicowymi. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, Wykonają kilka testów diagnostycznych i zaproponują rozsądne wyjście. Dolegliwości odczuwane przy nerwicach do złudzenia przypominają te, które odczuwamy przy chorobach somatycznych, jednak ich leczenie jest diametralnie różne. Psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy