Jakie badania należy wykonać ze względu na drżenie w okolicy serca?

Od jakiegos czasu mam dziwne drżenia, trzepotania w okolicach serca przypominajace czasami wibracje. Nawet nic nie robiac tylko np lezac odczuwam je. Czasami wystepuja codziennje po kilka razy, a czasami dzien, czy dwa przerwa i potem znow wystepuja. Mialam robione w szpiatlu EKG, morfologie i przeswietlenie klatki piersiowej- wszystko w normie. Czy jest jakas choroba serca, ktorej by nie wykazalo EKG??? Czy nalezaloby zrobic echo serca? Czy to nerwcia serca????? Czy cos z neuralgia miedzyzebrowa?

Witam! Należy poważnie zastanowić się nad przyczyną emocjonalną, czyli nerwicą. Badania wówczas będą prawidłowe. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego: przebadają, Porobią odpowiednie testy, określą poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, profil osobowości itp. Następnie przedstawią odpowiednią strategię leczenia: psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.