Dla moje serce bije nierówno?

Czy to nerwica? Od jakiegoś miesiąca bądź dłużej nierownomiernie bije mi serce raz szybko A ta jakby wogole nie bilo. Badania krwi wyszły dobre ekg echo holter serca także prawidłowe. Biorę tabletki concor cor, nie pije już kawy , papierosów bardzo mało, alkoholu w ogóle. Zaczęło się to nagle. Gdy zasypiam coś jakby wzbudza mnie że snu czuje jakbym spadała, żaden lekarz nie potrafi wyjaśnić skąd to się bierze.Staram się nie denerwować. Mam przepisane także tabletki pramolan. Czesto boli mnie głowa, Nie mam checi na nic.Gdzie powinnam szukać przyczyny?

Witam! Opisuje Pani u siebie stany lękowe z odczuwaniem arytmii.Badanie fizykalne i podstawowe badania laboratoryjne prawidłowe. Sugeruję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego: określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, wpływ sugestii i zaproponują odpowiednie postępowanie. Najprawdopodobniej psychoterapię, być może ze wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.