Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dla moje serce bije nierówno?

Czy to nerwica? Od jakiegoś miesiąca bądź dłużej nierownomiernie bije mi serce raz szybko A ta jakby wogole nie bilo. Badania krwi wyszły dobre ekg echo holter serca także prawidłowe. Biorę tabletki concor cor, nie pije już kawy , papierosów bardzo mało, alkoholu w ogóle. Zaczęło się to nagle. Gdy zasypiam coś jakby wzbudza mnie że snu czuje jakbym spadała, żaden lekarz nie potrafi wyjaśnić skąd to się bierze.Staram się nie denerwować. Mam przepisane także tabletki pramolan. Czesto boli mnie głowa, Nie mam checi na nic.Gdzie powinnam szukać przyczyny?
KOBIETA, 19 LAT około miesiąca temu

Choroba niedokrwienna serca

Zespół objawów spowodowany niedokrwieniem mięśnia sercowego, to choroba niedokrwienna serca. Prof. Tomasz Pasierski opowiada o leczeniu tej przypadłości, będącej zarazem chorobą cywilizacyjną.

Witam! Opisuje Pani u siebie stany lękowe z odczuwaniem arytmii.Badanie fizykalne i podstawowe badania laboratoryjne prawidłowe. Sugeruję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego: określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, wpływ sugestii i zaproponują odpowiednie postępowanie. Najprawdopodobniej psychoterapię, być może ze wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy