Szybsze bicie serca ze złym samopoczuciem

Witam, czasami serce zaczyna bić szybciej i towarzyszy temu zle samopoczucie. Trwa to kilka minut. Ciśnienie i ekg prawidłowe.Przyjmuje concor cor 1, 25x1, magne B6x2 i 1 tyg potas. Dolegliwości nie ustępują. Rok temu miałam w czasie suszenia wlosow nagle i silne przyspieszenie serca. Trwało kilka minut. Po epizodzie byłam b. osłabiona. Zrobiono mi wtedy holter ekg był prawidłowy. Jakie mozna jeszcze zrobic badanie zeby upewnić sie, ze wszystko w porządku? Pozdrawiam IJ

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do kardiologa celem badania lekarskie. Po badaniu będzie można ocenić konieczność dalszych badań.