Szybsze bicie serca po wypiciu alkoholu

Wczoraj wypiłem parę drinków whisky z colą, dodatkowo raz zaciągnąłem się. Po 2 minutach serce biło mi 2-3 razy szybciej niż normalnie, tak szybko, że myślałem iż mi wyleci. Dzisiaj żeby sprawdzić wypiłem jednego drinka i serce również biło trochę szybciej. Nie mogłem skupić się na TV tylko czułem serca. Za małego wykryto mi małą dziurkę 0,2mm w sercu. Od zawsze mam różne bóle na całym ciele(plecy, gardło, głowa). Neurolog powiedział że jest ok. Co jakiś czas serce inaczej zabije lub zakuje.

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać badanie EKG i skontaktować się z kardiologiem w celu wykluczenia choroby serca.