Spożycie alkoholu a akcja serca

Witam. Mój poblem jest związany z alkoholem. Gdy wypije to nie moge spać. 2 lata temu tak nie miałem. Ogólnie jestem bardzo nerwowy a przez te 2 lata żyłem w dosc duzym stresie. Problem jest zwiazny z sercem. Tak mniej wiecęj. Po alkoholu serce bije szybciej a ja automatycznie sobie wkręcam że coś mi jest. Nawet jak przysne to i tak się obudzę za chwilę. Nie wiem co na to poradzić. Próbowałem sobie przetłumaczyć, że serio nic mi sie nie stanie, ale to nie działa. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z kardiologiem oraz ograniczenie spożywania alkoholu. Jeżeli to nie pomoże warto wyklucyzć podłoże psychogenne dolegliwości.