Kołatanie serca, problemy z oddychaniem, duszności a leczenie

Już nie umiemam sobie poradzić z dolegliwościami które mnie męczą od tygodni początkowo kołatanie serca trudność w oddychaniu lęk panika pogotowie ekg tarczyca w porządku zalecono mi brać concor con 1,25.Teraz kołatanie serca ustało ale czuję kule duszącą w gardle tak jak by mi ktoś siedział na klatce piersiowe j. Pomaga mi tylko validol ale na chwilę. Próbowałam milocardin nie pomaga. Gdzie się udać proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Uczucie ciała obcego w gardle może mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u lekarza psychiatry.