Dlaczego odczuwam kołatanie na prawym boku, gdy leżę?
Witam ! Byłem wczoraj u kardiologa - Miałem EKG , EKG WYSIŁKOWE , USG SERCA i HOLTERA 24 . Nie mam nieprawidłowości . Wszystko z sercem w porządku a mimo to odczuwam , kołatania i bardzo ważne pytanie : Dlaczego odczuwam kołatanie na prawym boku gdy leże? z czym to jest zwiazane i jak to wyleczyc. Miałem Morfologie , RTG Klatki piersiowej i USG jamy brzusznej wszystko w normie . Prosze o pomoc

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Badania wykluczyły nieprawidłowości w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Nie można wykluczyć psychogennego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.